TİCARİ İLETİ GÖNDERİM İZNİ VE ONAY METNİ

FORM HALI MOBİLYA VE TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş. TİCARİ İLETİ GÖNDERİM İZNİ VE ONAY METNİ

FORM HALI MOBİLYA VE TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek kampanya ve menfaatinize hizmetlerimizden haberdar olmak için Şirketimiz tarafından şahsınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay vermeniz gerekmektedir.
İşbu metni, Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince; gerek işletmemiz kapsamında bulunan fiziki veriler ve gerekse de sistem verileri olarak kişisel verilerinize bağlı ileti gönderim izni verdiğinizi ve diğer bilgilendirme metinlerimizi de onayladığınız anlamına gelmek üzere bilgilendirilmek üzere okumaktasınız.

FORM HALI MOBİLYA VE TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş., mevcut veriler için meşru menfaat kapsamında – BEDELİ TAMAMEN İŞLETMEYE AİT OLMAK ÜZERE – bildirimler göndermektedirler.

İzniniz kapsamında; FORM HALI MOBİLYA VE TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş., size kampanya, mevzuat ve işlem tanıtımı, yükümlülük bildirimi, menfaatinize göre seçebileceğiniz haberdar olmak amacı ile paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi işleyerek, size telefon, kısa mesaj ve elektronik posta ile ulaşmasını ve elektronik iletilerin içeriğinin kayıt altına alınarak saklanmasını kabul etmekte/etmiş bulunmaktasınız
Bu bilgiler sadece iletilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz 3. kişilerle gerekli ölçüde paylaşılmakta ve paylaşılacaktır.

Ticari ve Elektronik İleti İzninizi kaldırmak için ilgili iletişim kanallarından şirketimize bildirim ve talepte bulunabilirsiniz.